NUMER AWARYJNY: 798 031 382 bok@aqua-cedry.pl

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNEJ. SZCZEGÓŁY PONIŻEJ:

Zakres obowiązków m. in.:

  • Eksploatacja i konserwacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
  • Usuwanie awarii powstałych na sieciach i urządzeniach wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Montaż, wymiana, plombowanie wodomierzy
  • Udział w odbiorach nowych przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, rozruchu nowych urządzeń i obiektów na sieci
  • Obsługa obiektów: Stacji Uzdatniania Wody,oczyszczalni, przepompowni, tłoczni
  • Obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywanej pracy, kontrola stanu technicznego obsługiwanych urządzeń

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie zawodowe lub techniczne w kierunku monter instalacji i sieci sanitarnych, oraz urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Doświadczenie w zawodzie konserwator sieci wodociągowej i kanalizacyjnej lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, sumienność
  • Mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych – przy usuwaniu awarii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny, w dalszej perspektywie umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pełne wyposażenie wraz z niezbędnymi narzędziami pracy
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na mail: m.klisiewicz@aqua-cedry.pl, pocztową na adres: ul. Osadników Wojskowych 7, 83-020 Cedry Wielkie lub dostarczenie dokumentów osobiście do biura Spółki przy ul. Osadników Wojskowych 7 w Cedrach Wielkich z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aqua Cedry sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.